אודות

ארבע שנים אחורה, שיחת ערב רגילה בין שתי חברות שחיפשו אחר יומן שנתי שיוצא מהשבלונה המוכרת של יומני רואי חשבון (עימכם הסליחה) והתמרמרו אחת לשנייה על כמה דל המבחר בארץ. החלום שלהן היה למצוא יומן שיהיה מצד אחד פרקטי ומצד שני יפה ומעורר השראה. ואז, כשהן התייאשו מכך שלא מצאו מענה, הן פשוט החליטו לייצר אותו בעצמן.

כך נולד הקסם הזה שנקרא לג'נדייריס.

"מה כל כך מיוחד בלג'נדייריס?"

אנחנו רואות ביומן אקססורי לכל דבר, וככזה אנחנו רוצות שהוא יהיה גם שימושי וגם מלא בסטייל. מאחורי היומנים שלנו יש הרבה לילות לבנים של תכנון ועיצוב כדי להביא לכן את הכי טוב שאפשר. מבחינה טכנית, היומנים שלנו בגודל A5 ואינם כבדים- מושלם לסחיבה בכל תיק בינוני ומעלה. לכל היומנים שלנו יש כריכה קשה וספירלה סופר איכותית.

בבואך לבחור את הלג'נדיירי שלך, חשוב שתדעי שהדפים הפנימיים זהים בכל הדגמים (מה שמשתנה זה הכריכות). בדפים הפנימיים תוכלי למצוא פריסה שנתית, חודשית ושבועית (תכנון הזמן בכל הרמות), מעקבים שבועיים, מעקב הוצאות והזמנות, דפי רשימות, תכנון נסיעות וחופשות לחו"ל, מעקב צפייה בסדרות, הרכבת פלייליסט שנתי ועוד. בין חודש לחודש משובצים ציטוטי השראה.

מדובר בכל מה שאי פעם חלמת שיהיה לך ביומן, מה שהופך את ניהול הזמן למשימה כייפית ויצירתית. את מוזמנת להצטרף למאות לקוחות שכבר נהנות מהמוצרים שלנו, מבטיחות שתתאהבי.

"איפה אפשר לרכוש את המוצרים שלכם?"

נכון להיום ניתן להשיג את המוצרים שלנו אך ורק באתר. במידה ורוצים להחליף או להחזיר מוצר מסוים, ניתן לעשות זאת בהתאם למדיניות ההחזרות שלנו עליה תוכלי לקרוא בהרחבה ממש כאן.

"מי אתן?"

אנחנו טל ואבישג, חברות מימי הטירונות בצבא.

מאז ומתמיד אהבנו לסדר את החיים שלנו ביומן, וגם כשכולם עברו לגרסאות הדיגיטליות בסמארטפונים - אנחנו העדפנו להישאר בעולם הקסום של הנייר. כשעלה לנו לראשונה הרעיון לייצר יומנים משל עצמנו, לא ידענו בדיוק מה נעשה אבל ידענו שנעשה משהו אחר... לעשות כמו כולם זה כל כך קל ועם זאת כל כך משעמם. חיפשנו מוצר שנתרגש לעבוד עליו ושירגש את הלקוחות שלנו כשהן יקבלו אותו. מקוות שאנחנו מצליחות לעמוד במשימה הזאת.

יש לכן שאלה?

אתן יכולות לשאול אותנו בצ'אט באתר, באינסטגרם, בפייסבוק או במייל- ונענה בשמחה :)

Follow us:

  • Instagram
  • Facebook

© 2017 by LEGENDiaries

0