top of page
headerpnimi2.png

1. ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

א. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן: החוק) ולתקנותיו.

ב. בידי המזמין/ה (ולא הנמען/ת) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן:

- ביטול העסקה לפני שליחת המוצר למזמינה יהיה ללא חיוב נוסף, ויוחזרו למזמין/ה הכספים ששולמו בגין העסקה כולל דמי המשלוח. יש להדגיש, כי זיכוי כספי יינתן עפ"י האמור בחוק.

- עם זאת, במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמין/ה ולאחר קבלת הסחורה חזרה במחסני LEGENDIARIES יינתן זיכוי כספי מלא.

- שליחת המוצרים בחזרה אל LEGENDIARIES באמצעות דואר ישראל הינו באחריות המזמין/ה.

- הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכו המזמין/ה. כמו כן יובהר, כי LEGENDIARIES תהא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר. כמו כן, חשוב להדגיש, כי ניתן להחזיר את הפריט - שלא נעשה בו שימוש, במעטפה/האריזה המרופדת בה הוא נשלח (עטוף בפצפצים ובתוך הקופסא), תוך 14 יום מקבלתו, כך שלא יינזק בדרך חזרה.

ג. כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי/חשבון הפייפאל בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים ולנהלים של חברת האשראי.

ד. לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

ה. מול מוצר שנרכש בסכום הקטן מ-50 ש"ח לא תינתן האפשרות לקבל החזר כספי אלא רק להחליף.

ו. אופן החזרת המוצרים - המזמין/ה ישלחו את המוצר חזרה על חשבונם הבלעדי (בדואר רשום או משלוח אקספרס- לשיקולם) לפי הפרטים הנ"ל:

עבור- אבישג שנהר | כתובת- אורן 48, חיפה, 3473214.

2. אספקה ומשלוחים

א. אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות משלוח עד הבית, במסגרת זמן של עד 5 ימים מיום השליחה.

ב. LEGENDIARIES מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות תוך עד שלושה ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה ליעד המבוקש. ההזמנות ישלחו באמצעות דואר שליחים אשר מספק לרוב חלקי הארץ תוך שלושה ימים עסקים (מיום השליחה), אך יובהר כי ייתכן עיכוב של מספר ימים נוספים במידה ומדובר באזורים רחוקים ובהתאם למדיניות חברת השילוח. במידה והינך מבטל/ת את המשלוח לאחר יציאתו לחברת המשלוחים ו/או הינך מסרב/ת לקבל את המשלוח מחברת השליחויות תיאלץ/י לשאת בתשלום מלא עבור השליחות. יבוצע ניסיון מסירה אחד בתיאום טלפוני עם הנמען, במקרה והנמען לא בבית יושאר הפריט ליד הדלת ללא חתימה אך עם תיעוד על ידי צילום תמונה.

ג. במידה וכתובת המשלוח (עד הבית) נמצאת בישובים אליהם חברת השילוח אינה מגיעה, ההזמנה תשלח אליך באמצעות דואר רשום באמצעות דואר ישראל.

ד. LEGENDIARIES אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות, אך תעמוד לרשותכם כדי לנסות לפתור כל בעיה.

ה. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מהמלאי.

ו. המוצרים שהוזמנו יסופקו לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות המזמין/ה כרטיס אשראי/ חשבון פייפאל תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.

​​

3. מדיניות החלפה

במידה והמזמין/ה לא שלמים עם הפריט שקנו, או שבגלל כל סיבה אחרת הם מעוניינים להחליפו בפריט אחר- ניתן לעשות זאת בקלות. לצורך ההחלפה, עליכם לשלוח את הפריט חזרה אלינו באמצעות משלוח אקספרס או דואר רשום ע"י דואר ישראל- לשיקולכם, כאשר דמי המשלוח יהיו על חשבון המזמין/ה. שימו לב, כדי למנוע נזקים במוצר בעת השליחה, יש לשלוח אותו באריזה המרופדת בה הוא מגיע אליכם (עטוף בפצפצים ובתוך הקופסא).. לצורך החלפת הפריט, עליך לשלוח אותו אלינו חזרה עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק.

4. מדיניות החזרה

אם המזמין/ה לא מעוניינים בפריט שקיבלו, הם יוכלו להחזירו אלינו ולקבל החזר כספי באותו אמצעי התשלום בו שילמו. לצורך ההחזרה, עליכם לשלוח את הפריט חזרה אלינו באמצעות משלוח אקספרס או דואר רשום ע"י דואר ישראל - לשיקולכם, כאשר דמי המשלוח יהיו על חשבון המזמין/ה, לכתובת:

אבישג שנהר

אורן 48, רוממה החדשה, חיפה. מיקוד - 3473214

שימו לב, כדי למנוע נזקים במוצר בעת השליחה, יש לשלוח אותו באריזה המרופדת בה הוא מגיע אליכם. לצורך החזרת הפריט, עליך לשלוח אותו אלינו חזרה עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק.

 

פריטים שנרכשו בסכום שקטן מ-50 ש"ח,לא ניתן לקבל זיכוי כספי, אלא רק להחליפם.

את הזיכוי הכספי תקבל/י בכפוף למדיניות חברת האשראי/חשבון הפייפאל ולא יאוחר מ-28 יום מיום הגעת הפריט אל משרדינו, אך ורק לכרטיס האשראי/חשבון הפייפאל ממנו בוצעה ההזמנה. יודגש כי הזיכוי הכספי יבוצע באותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה ועסקה שחויבה באמצעות בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה- אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. בכל מקרה או שאלה שמתעוררת, אנחנו נעמוד לרשותך במייל legendiariestyle@gmail.com

5. אספקה ומשלוחים

הפריטים שרכשת יישלחו אליך באמצעות דואר משלוח אקספרס עד הבית.

​משלוח עד הבית לרוב מגיע לכל חלקי הארץ בטווח שבין 1-5 ימי עסקים (לא כולל יום ההזמנה) לאחר אריזתו, בזמן סייל ובחגים משלוח עד הבית יגיע עד 7 ימי עסקים. במקרים בהם חברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, נשלח אלייך את ההזמנה באמצעות דואר רשום. יודגש כי איננו יכולים לקחת כל אחראיות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות, אבל זכרי כי בכל מקרה של שאלה או בעיה, אנו כאן לרשותך. ככל וחברת המשלוחים או דואר ישראל לא יוכלו להעביר את המשלוח מכל סיבה שהיא, נודיע לך על כך ונפעל למציאת פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים.

6. עלויות משלוח

דואר משלוח אקספרס עד הבית- 35 ש"ח.

משלוח הפריט ממך אלינו, במקרה של החלפה או החזרה - הינו על חשבון המזמין/ה, באמצעות דואר רשום או שליחים ע"י דואר ישראל - לשיקולכם.

במידה ולא נדרשה חבילה בדואר רשום, תינתן האפשרות לזיכוי כספי תוך 30 יום מרגע הגעת החבילה חזרה למשרדינו.

במידה שהמזמין/ה לא הודיעו ל- LEGENDIARIES תוך 30 ימים מהודעה שנשלחה אליהם אם לשלוח להם את המוצר או לבטל את ההתקשרות כאמור לעיל, או במידה שהמזמין/ה לא הגיעו לאסוף את המוצר שנשלח אליהם גם בפעם השנייה, אזי המזמין/ה ייחשבו כמי שקיבלו את המוצר ושהמוצר נמסר להם בפועל. במקרה זה LEGENDIARIES לא מחויבים להמשיך להחזיק את המוצר לתקופה העולה על 30 ימים. במקרה בו LEGENDIARIES בחרה להמשיך ולשמור את המוצר למזמין/ה לתקופה לפי שיקול דעתה, היא תהיה רשאית לגבות מהמזמין/ה דמי אחסנה בגין כל יום בו נשמר המוצר וכן להחליט בכל שלב על הפסקת שמירת המוצר.

bottom of page